2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łomianki
Dodane 15 maja 2024

Mechanik samochodów zabytkowych

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Fargost Sp. z o.o., renomowana firma specjalizująca się w renowacji i konserwacji samochodów zabytkowych, poszukuje doświadczonego i zdolnego mechanika samochodów zabytkowych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naprawy, konserwację i przywracanie dawnej świetności historycznym pojazdom, dbając o ich oryginalność i autentyczność.

Obowiązki:

Diagnozowanie i wykonywanie napraw mechanicznych na samochodach zabytkowych.

Wykonywanie prac konserwatorskich, restauratorskich oraz renowacyjnych zgodnie z wytycznymi dotyczącymi zachowania autentyczności pojazdów.

Prowadzenie badań technicznych i identyfikacja potrzebnych części zamiennych.

Współpraca z zespołem specjalistów, w tym blacharzami, lakiernikami i innymi mechanikami.

Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy oraz dbanie o narzędzia i wyposażenie warsztatu.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy, preferowane doświadczenie w naprawach pojazdów zabytkowych.

Znajomość specyfiki pracy z samochodami zabytkowymi oraz wrażliwość na ich autentyczność i historyczne znaczenie.

Umiejętność pracy pod presją czasu i skrupulatność w wykonywaniu zadań.

Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie specjalizującej się w renowacji samochodów zabytkowych.

Możliwość pracy z unikalnymi i cennymi pojazdami.

Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

Jeśli jesteś doświadczonym mechanikiem samochodowym z pasją do pracy z samochodami zabytkowymi, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 915583345