2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Piotrów
Dodane 29 maja 2024

Mechanik samochodów/maszyn budowlanych/ konserwator sprzętu

Lokalizacja

Piotrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska: -

Praca polega na bieżącej konserwacji oraz drobnych naprawach samochodów osobowych, samochodów dostawczych, ciężarowych, koparek, ładowarek, agregatów, oraz innych nie wymiennych urządzeń będących wyposażeniem firmy. Nadzorem nad właściwą eksploatacją sprzętu przez pracowników, prowadzeniem dziennika napraw oraz harmonogramu wymiany olei itp. Umawianie wizyt serwisowych do usuwania większych awarii oraz pojazdów objętych gwarancją.

Wymagania

-Doświadczenie w zakresie mechaniki,

-zaangażowanie

-mile widziane dodatkowe uprawnienia związane z prowadzeniem pojazdów ciężarowych oraz maszyn budowlanych

Oferujemy:

-umowę o pracę

-pracę w młodym energicznym zespole,

-dostęp do nowoczesnych urządzeń,

-wysokie wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji

Dane kontaktowe:

Adres: Piotrów 5A

Kod: 99:200 Poddębice

www.sadeko.pl

P

Lokalizacja

Piotrów,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrów
ID: 918530604