2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Żoliborz
Dodane 20 kwietnia 2024

Mechanik rowerowy + obsługa klienta - AllTheWay (Pl. Wilsona)

Wynagrodzenie

28,10 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W AllTheWay.pl znajdziesz szeroki wybór rowerów Gravel, MTB i elektrycznych, a także lekkie rowerki dla dzieci w każdego wieku. Wyposażysz się na każdą rowerową trasę! Oferujemy bogaty asortyment akcesoriów rowerowych znanych marek, takich jak Kryptonite, Abus, Knog czy Cateye.

Żoliborz to wspaniałe miejsce do spacerów i rowerowania po miejskiej cichej okolicy. W samym centrum tej dzielnicy, nie opodal pl. Wilsona znajduje się nasz sklep i serwis. Koncentrujemy się na dostarczaniu naszym klientom rowerów i akcesoriów zapewniąjących komfort i bezpieczeństwo na każdej trasie.

Obecnie poszukujemy wsparcia zespołu obsługującego naszych klientów. Szukamy osoby, która podziela naszą pasję do rowerów i chce czerpać radość z pracy z klientami.

Często do nas wpadają klienci potrzebujący szybkiego wsparcia mechanika i to będzie właśnie twoja rola (tzw. "Quick fix-y"). Potrzebujemy równiez wsprarcia w obsłudze sklepowej, o której przeczytasz poniżej:

Twoje obowiązki:

  • Profesjonalne doradztwo: Pomagaj klientom w wyborze idealnego roweru i akcesoriów, dzieląc się swoją wiedzą oraz zapałem do tej formy rekreacji i sportu.

  • Eksperckie wsparcie: Udzielaj fachowych porad w zakresie serwisowania rowerów, wyjaśniając zawiłości czynności serwisowych w przystępny sposób, a jeśli to możliwe to wykonaj szybkie naprawy.

  • Budowanie relacji: Buduj pozytywne relacje z klientami, dbając o ich zadowolenie i lojalność.

  • Obsługa systemów: Poznaj nasze systemy komputerowe wspomagające pracę sklepu i serwisu, m.in. do wprowadzania faktur i zarządzania magazynem oraz serwisem.

Jeśli jesteś:

  • Pasjonatem rowerów

  • Posiadasz wiedzę na temat rowerów i ich serwisowania

  • Jesteś komunikatywny i cierpliwy

  • Lubisz pracę z ludźmi i budować relacje

  • Chcesz dołączyć do młodego, dynamicznego i zgranego zespołu

  • Chcesz się rozwijać się w obsłudze bezpośredniej klientów indywidualnych

Ta praca jest dla Ciebie!!!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju pasji i poszerzania wiedzy, zapewniamy wsparcie w codziennej pracy.

  • Przyjazny zespół, lubimy się śmiać i tworzymy pozytywną atmosferę.

  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia, atrakcyjne zniżki pracownicze.

  • Umowa o pracę lub zlecenie - dopasujemy formę zatrudnienia do Twoich potrzeb.

  • Elastyczne dni pracy, idealna opcja dla studentów.

Wyślij swoje CV a my skontaktujemy się z Tobą.

Do zobaczenia w AllTheWay!

P.S.

Sprawdź również nasze social media, aby zobaczyć, jak wygląda praca w naszym sklepie i serwisie!

  • Facebook: /allthewayPL

  • YouTube: /{małpa}allthewayskleprowerowy6094

  • Instagram: /alltheway_pl/

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 911472732