2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Parczew
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik – regeneracja: pomp wtryskowych

Lokalizacja

Parczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Największa hurtownia rolnicza w regionie zaopatrująca w części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych. Prowadzimy sprzedaż krajową jak i zagraniczną. Dostarczamy produkty do sklepów rolniczych, hurtowników, mechaników oraz gospodarstw rolnych.

Opis stanowiska:

  • Naprawa pomp wtryskowych do ciągników rolniczych

Wymagania:

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku

  • znajomość budowy ciągników i maszyn rolniczych,

  • uczciwość, rzetelność i niekaralność

  • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Lokalizacja

Parczew,

Lubelskie

Lubelskie, Parczew
ID: 793178095