2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Jędrzejów
Elżbieta
Dodane 28 maja 2024

Mechanik przemysłowy

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania:

Poszukujemy Mechanika Przemysłowego, który dołączy do naszego zespołu. Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie bieżących napraw oraz konserwacji, co zapewni ciągłość dostępności naszych maszyn. Twoje zadania obejmują również kontrolę i naprawę oprzyrządowania maszyn, montaż, modyfikacje oraz ustawianie maszyn. Będziesz  współpracować z działami produkcyjnymi, przestrzegając jednocześnie obowiązujących przepisów BHP, przeciwpożarowych oraz procedur obowiązujących w firmie.

Wymagania
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku ( ale nie jest to wymóg konieczny!)
  • wykształcenie zawodowe techniczne o profilu elektrotechnika, mechanika lub pokrewne
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość podstaw mechaniki, umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami warsztatowymi
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń
  • doskonała znajomość przepisów BHP
  • umiejętność pracy w zespole
Co oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie Mechanika Przemysłowego !
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza aplikacyjnego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 918223865