2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Maków
Dodane 24 maja 2024

Mechanik produkcyjny

Lokalizacja

Maków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zakład Przetwórstwa Spożywczego - producent mrożonych owoców i warzyw, poszukuje kandydatów na stanowisko Mechanik – produkcyjny.

Miejsce pracy: MAKÓW k/Radomia

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stawkę wynagrodzenia zależną od posiadanego doświadczenia

  • premię sezonową oraz dodatki zgodnie z regulaminem obowiązującym w firmie

  • przeszkolenie i pomoc w adaptacji na nowym stanowisku

  • posiłki regeneracyjne

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • programy wsparcia pracowniczego i fundusz socjalny

zadania

  • nadzorowanie pracy maszyn

  • kontrolowanie procesu produkcji

  • kompletowanie linii produkcyjnych

  • naprawa maszyn

  • dbałość o zachowanie zasad BHP

  • diagnoza drobnych usterek i podejmowanie drobnych napraw

oczekujemy

  • podstawowej wiedzy mechanicznej lub wykształcenia technicznego (zawodowe, średnie)

  • chęci i motywacji do rozwoju

  • gotowości do pracy 3 zmianowej

  • mile widziane zainteresowanie nowymi technologiami, nowymi rozwiązaniami

  • konieczności przestrzegania zasad BHP

Lokalizacja

Maków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Maków
ID: 898572325