2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Golina
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik - Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Golina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. w Golinie koło Jarocina, to część grupy kapitałowej FARMIO – polskiego producenta mięsa  drobiowego i jaj pochodzących od kur karmionych paszami wolnymi od GMO. Zakłady stosują najnowszą technologię procesu uboju i dzielenia kurczaka co gwarantuje wytwarzanie produktów najwyższej jakości oraz wysokie standardy współpracy z pracownikami i partnerami biznesowymi.

Obecnie, poszukujemy do pracy na stanowisko:

MECHANIK – PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o sprawność techniczną maszyn oraz urządzeń pod kątem mechanicznym

  • Wykonywanie konserwacji, przeglądów maszyn, urządzeń i instalacji

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne maszyn oraz urządzeń i instalacji

  • Prowadzenie książki ruchowej

  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanik, elektromechanik lub pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w zakładzie spożywczym)

  • Praktyczna znajomości techniki napraw maszyn i urządzeń

  • Wskazane uprawnienia energetyczno-cieplne E2 (atut dodatkowy)

  • Posiadanie lub gotowość do wyrobienia książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w trybie zmianowym

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia na Życie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Stanowisko z jasno określonymi celami umożliwiające rozwój kompetencji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. ul. Leśna 1 Golina, 63-200 Jarocin, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Lokalizacja

Golina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Golina
ID: 733861886