2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mińsk Mazowiecki
Dodane 24 maja 2024

Mechanik - praca

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy pracownika na stanowisko:

MECHANIK - maszyny i urządzenia budowlane

Miejsce pracy: Łochów i okolice

Opis stanowiska:

  • naprawa maszyn i urządzeń budowlanych

  • nadzór nad prawidłowością i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń budowlanych

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń

  • wykonywanie przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń, prowadzenie  działań prewencyjnych

  • analiza przyczyn i skutków awarii

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętności z zakresu mechaniki sprzętów ciężkich i urządzeń budowlanych

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę zatrudnienia

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • terminowość wypłaty wynagrodzenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe

  • odzież ochronną

Jako firma o ugruntowanej sytuacji ekonomicznej zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia oraz indywidualne podejście do każdego pracownika. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 920616575