2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Jasień
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik/ Pomocnik mechanika w Salonie Toyota

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Walder jest właścicielem autoryzowanych stacji dilerskich: Lexus Trójmiasto (nowoczesny obiekt w Gdańsku), autoryzowanych salonów Toyoty w Chwaszczynie, Rumi oraz Grudziądzu. Dołączając do naszego zespołu, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, dającej stabilność zatrudnienia.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Mechanik samochodowy lub pomocnik mechanika

Miejsce pracy: Gdańsk Jasień, ul. Jabłoniowa

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy naprawach mechanicznych (w przypadku mechanika samodzielne naprawy mechaniczne)

  • obsługa urządzeń diagnostycznych, przeglądy serwisowe

  • dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych

  • Współpraca z innymi działami Firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

  • uczciwość i rzetelność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)

  • Profesjonalny cykl szkoleń

  • Pakiet benefitów ( m.in.Karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 754696426