2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ślepowron
Dodane 03 kwietnia 2024

Mechanik/pomocnik mechanika pojazdy ciężarowe

Lokalizacja

Ślepowron

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Warsztat pojazdów ciężarowych poszukuje osób na stanowiska:

  • Mechanik/ elektryk samochodowy (pojazdy ciężarowe/autobusy/naczepy) –
  • oraz Pomocnik mechanika

Miejsce pracy: Ślepowron k. Radomia

Zadania:

Naprawy mechaniczne oraz bieżąca konserwacja pojazdów ciężarowych i autobusów.

Mechanik/ elektromechanik

Wymagania:

Znajomość mechaniki i elektryki pojazdowej (samochody ciężarowe, autobusy).

Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika pojazdów ciężarowych lub autobusów.

Chęć do pracy, uczciwość.

Pomocnik mechanika

Wymagania:

Zainteresowanie mechaniką, zaangażowanie, chęć do pracy, uczciwość.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia.

Terminowe wypłaty.

Elastyczny czas pracy.

Przyjazną atmosferę.

Zainteresowane osoby proszę i kontakt telefoniczny 53*******01 lub przez OLX

Lokalizacja

Ślepowron,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ślepowron
ID: 695233991