2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gliwice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Brzezinka
LINK Sp. z o. o.
Dodane 12 czerwca 2024

Pomocnik Mechanika Samochodów Ciężarowych

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

LINK Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Polsce. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy.

Poszukujemy Mechanika lub Pomocnika Mechanika na pełny etat w Gliwicach na okres 3 miesięcy. Oferujemy elastyczny czas pracy, umowę o pracę lub zlecenie.

Twój zakres obowiązków

  • serwis naczep i samochodów ciężarowych

  • diagnostyka komputerowa

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • znajomość branży motoryzacyjnej

  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i elektryki

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. C+E

To oferujemy

  • perspektywiczną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w miłym zespole

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty Multisport, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 920141254