2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wudzyn
Dodane 20 maja 2024

Mechanik - pomocnik mechanika

Lokalizacja

Wudzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MEM z siedzibą w Wudzynie poszukuje osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków:

  • Naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn

  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących średnich i głównych maszyn oraz urządzeń

  • Kontrolowanie i regulowanie maszyn po naprawach

  • Czytanie instrukcji, rysunków technicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę pracy

Nie musisz mieć doświadczenia.

Cenimy ludzi zaangażowanych, solidnych, pracowitych i otwartych na współpracę z pozostałymi pracownikami firmy.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, energiczną, dołącz do naszego zespołu!

Szukamy właśnie Ciebie, wyślij nam swoje CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy.

Lokalizacja

Wudzyn,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wudzyn
ID: 919510904