2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Marki
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik Pojazdów Samochodowych Stacji Dealerskiej

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Cygan autoryzowany dealer Toyoty poszukuje do Kandydatów na Stanowisko:

Mechanik Pojazdów Samochodowych

Miejsce Pracy: Warszawa Bemowo

Główne zadania

- Wykonywanie przeglądów okresowych

-Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych

- Samodzielne wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac.

Nasze oczekiwania:

- Wykształcenie kierunkowe techniczne,

-Prawno jazdy kat. B

- Min. 1 rok doświadczenia w zakresie techniki samochodowej w serwisie w branży samochodowej.

- Umiejętność rozumienia dokumentacji technicznej oraz posługiwania się narzędziami diagnostycznymi

- Znajomość budowy pojazdów samochodowych oraz zasad działania zespołów i systemów w nich spotykanych,

- Dyspozycyjność (praca zmianowa)

- Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.

Kandydatom oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę

- Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym.

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy.

- Udział w szkoleniach technicznych.

-Szkolenia oraz możliwość rozwoju w strukturze firmy

-Praca u największego dealera marki Toyota w Polsce.

Tel. kontaktowy:

60*****36

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 758257929