2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Książenice
Dodane 21 kwietnia 2024

MECHANIK Pojazdów Samochodowych LPG praca od zaraz!

Lokalizacja

Książenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KOGO SZUKAMY

Poszukujemy kandydata na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

ZADANIA BIEŻĄCE

  • Naprawa pojazdów samochodowych (osobowych i dostawczych)

  • Dbałość o powierzony sprzęt i stanowisko

WYMAGANIA

  • Dyspozycyjność

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Badania lekarskie

  • Sumienność i staranność w wykonywaniu pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka polskiego

OFERUJEMY:

Umowe o pracę, wynagrodzenie zasadnicze + premia.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem

Lokalizacja

Książenice,

Śląskie

Śląskie, Książenice
ID: 676068904