2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zduńska Wola
Dodane 21 maja 2024

Mechanik pojazdów ciężarowych oraz busów.

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przyjmę do pracy mechanika pojazdów ciężarowych oraz busów. Stałe miejsce pracy Zduńska Wola od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-16. Oferujemy dobre warunki pracy, miłą atmosferę, oraz dobre warunki płacowe. Wszystkie osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • naprawy bieżące oraz obsługa autobusów

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu,

  • diagnostyka komputerowa

Jakie mamy wymagania?

  • chęć do nauki i dalszego rozwoju,

  • prawo jazdy kat. B.

  • współpraca z innymi pracownikami

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w naprawach samochodów ciężarowych, oraz autobusów

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,

  • doświadczenie w obsłudze komputera diagnostycznego

  • mile widziane ukończenie szkoły mechanika, elektromechanika (nie wymagane)

  • mile widziane doświadczenie (nie wymagane)

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 919810997