2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubuskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gorzów Wielkopolski
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik pojazdów ciężarowych

Wynagrodzenie

35 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Rozbieranie i składanie pojazdów ciężarowych

  • diagnostyka komputerowa

Nasze wymagania

  • Nasze wymagania

    • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

    • doświadczenie w pracy w warsztacie samochodowym;

    • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy;

    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych;

    • sumienności i staranności w wykonywaniu powierzonych zadań;

    • orientacja na potrzeby klienta;

    • komunikatywność;

    • dyspozycyjność;

    • prawo jazdy kat. C

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 846709651