2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podgórze
Dodane 12 kwietnia 2024

mechanik motocyklowy, serwisant motocykli TECHMOTO Kraków

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Renomowany serwis motocykli Techmoto w Krakowie poszukuje serwisanta

  • Specjalizacja: Motocykle japońskie + BMW, Triumph

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kompleksowe dokonywane napraw oraz przeglądów mechanicznych w motocyklach.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie mechanika motocyklowego

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • dokładność i dbałość o szczegóły

  • dyspozycyjność; etat

Oferujemy:

  • przygotowane miejsce pracy wyposażone w specjalistyczne narzędzia

  • doskonałe możliwości rozwoju, dostęp do wiedzy

  • przywileje cen hurtowych

  • możliwości nadgodzin

  • korzyści dla entuzjastów motocykli

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 902211250