2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Starołęka
ALUPLAST         Dział Personalny
Dodane 28 kwietnia 2024

Mechanik - monter urządzeń praca Poznań Aluplast Bezpośrednio

Wynagrodzenie

6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 30% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

Planowana relokacja do Nagradowic w 2024r.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Mechanik - monter urządzeń

Twój zakres obowiązków

  • Przezbrojenie linii produkcyjnych zgodnie z ustalonymi standardami

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie na bieżąco usterek maszyn

  • Pracowanie nad usprawnieniami istniejących instalacji, maszyn, urządzeń

  • Kontrolowanie stanu technicznego parku maszynowego

  • Udział w uruchomieniach nowych instalacji

  • Praca na jedną ewentualnie na dwóch zmianach (6-14, 14-22)

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku przy montażu i demontażu elementów maszyn i urządzeń

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Zaangażowania, dociekliwości, chęci pogłębiania wiedzy

  • Wykształcenia minimum zawodowego

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe II WJO

U nas znajdziesz:

• długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

• przyjazną atmosferę

• możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz objęcia opieką członków rodziny

• możliwość korzystania z karty Multisport po okresie próbnym

• zaproszenia na wydarzenia pracownicze i rodzinne, możliwość uczestnictwa w drużynie piłkarskiej

Stawiasz na rozwój, stabilność i miłą atmosferę pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 685272484