2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Epcido Sp. z o.o.
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik/ Monter przemysłowy(Praca na terenie całej Europy)

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • montaż mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych

  • montaż systemów przenośnikowych

  • praca przy projektach instalacyjnych w całej Europie i na świecie

  • budowanie konstrukcji mechanicznych

  • montaż rur i koryt kablowych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość konstrukcji maszyn

  • doświadczenie w pracy z elektronarzędziami

  • umiejętności w zakresie inżynierii mechanicznej

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentów

  • preferowane doświadczenie w środowisku przemysłowym

  • gotowość do jak najszybszego podjęcia zatrudnienia/współpracy

  • samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie

Mile widziane

  • umiejętność spawania

  • uprawnienia na wózki widłowe, podesty ruchome

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy za granicą

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia

  • współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej, polskiej umowy o pracę lub umowy zlecenie

  • bezpłatne zakwaterowanie w dogodnych warunkach

  • zapewnione pokrycie kosztów transportu

  • ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień urlopu - elastyczność)

  • gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo)

  • stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń

  • możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 872872665