2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kokoszki
Dodane 22 kwietnia 2024

Mechanik / Monter Oddział Gdańsk, Polska, Europa, USA, Meksyk, Malezja

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

MECHANIK / MONTER

Miejsce pracy:

o   SURET Sp. z o.o., Oddział Gdańsk, Polska, zagranica (Europa, USA, Meksyk, Malezja, itp.)

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Umowa o pracę na pełny etat lub możliwość rozliczenia w formie B2B

  • Atrakcyjne stawki

  • Udział w ciekawych i nowatorskich projektach relokacyjnych (zakłady produkcyjne, linie technologiczne) oraz instalacyjnych

  • Dodatki za pracę na wyjeździe zagranicznym, jeśli występuje

  • Zakwaterowanie (max. pokoje 2 osobowe)

  • Wyposażenie w strój roboczy i narzędzia, badania i szkolenia, transport do miejsca prowadzonych prac

  • Przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy dużych projektach instalacyjnych na całym Świecie

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień (SEP, UDT, Spawalniczych)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Prawo jazdy kat. B

 Mile widziane:

  • Uprawienia UDT na wózki widłowe

  • Uprawnienia SEP, spawalnicze

  • Uprawnienia na podesty ruchome

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego lub hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym (umiejętność dodatkowo premiowana)

 Twoje zadania:

  • Prace demontażowe/ montażowe przy urządzeniach produkcyjnych

  • Obsługa elektronarzędzi

O nas

Jesteśmy ekspertami od relokacji i logistyki przemysłowej. Zaczynaliśmy w 1992 roku, kiedy polski rynek dopiero się rodził. Rozwijaliśmy się wraz z nim, konsekwentnie przez lata budując swoją pozycję. Inwestycje w nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania i coraz większe doświadczenie, przyniosły nam kapitał know-how, którym teraz dzielimy się z naszymi Partnerami. Dzisiaj jesteśmy liderami w zakresie relokacji i logistyki przemysłowej. Dziś my wyznaczamy standardy. Działamy w kilkunastu oddziałach na terenie Polski. Współpracujemy z naszymi Partnerami tak blisko, jak to możliwe. Tworzymy z nimi jeden organizm. Widzimy ich potrzeby i natychmiast reagujemy na pojawiające się wyzwania, stale doskonaląc stosowane rozwiązania.

Klauzula dotycząca danych osobowych

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest SURET Sp. z o.o. 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Kontakt z inspektorem ochrony danych możliwy jest pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej pod adresem: SURET Sp. z o.o., 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 891763810