2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mszczonów
Karolina Siara
Dodane 22 kwietnia 2024

Mechanik mobilny wózków widłowych Toyota Material Handling

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

oyota Material Handling poszukuje osób na stanowisko:

Mechanik mobilny wózków widłowych

Obszar pracy: Mszczonów - Pruszków

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną

·         Umowę o pracę

·         Profesjonalny cykl szkoleń wdrożeniowych: szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe w tym szkolenia techniczne (koszt posiłków oraz dojazdu na i ze szkoleń pokrywa pracodawca)

·         Możliwość uzyskania uprawnień: operatorskich i konserwatorskich na wózki widłowe; elektrycznych, gazowych

·         Niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód służbowy (van wyposażony w narzędzia i części zamienne) oraz odzież ochronną

·         Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną (pakiet Medicover oraz duża sieć placówek medycznych współpracujących w całej Polsce)

·         Multikafeterię MyBenefit (w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)

·         Ubezpieczenie na życie

·         Karty lunchowe Edenred

·         Kompleksowy program wellbeingowy

·         Premia za staż pracy

·         Porady prawne

·         Dofinansowanie urlopu

·         Dofinasowanie studiów podyplomowych lub MBA

·         Możliwość dołączenia do firmowej grupy aktywnych biegaczy oraz rowerzystów

Zadania:

·      praca mobilna

·      wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych

·      analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

·      tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności

Oczekiwania:

·      Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

·      Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki

·      Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów

·      Zdolności organizacyjne

·      Komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

·      Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

·      Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe

·      Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe

·      Uprawnienia SEP

·      Znajomość wózków widłowych różnych marek

Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami.

Administratorem danych jest Toyota Material Handling Polska Sp. z

o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla

potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich

poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26

czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie

dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 902356163