2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Legnica
Ritex
Dodane 11 czerwca 2024

Mechanik/Młodszy Mechanik 9 000 zł brutto -11 000 zł brutto

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Ritex to jeden z liderów branży Transport/Spedycja/Logistyka. Zatrudniamy około 400 pracowników oraz specjalistów z całego świata, dysponujemy flotą ponad 200 pojazdów.

Jeśli interesuje Cię świat motoryzacji i masz chęć zdobywania nowych umiejętności, ta oferta może być dla Ciebie!

Poszukujemy osób z zainteresowaniem do mechaniki samochodowej, które chciałyby rozwijać się w roli operatora urządzenia do ustawiania zbieżności kół.

Obowiązki:

  • Kompleksowe dokonywane napraw mechanicznych samochodów (doświadczenie w naprawach aut ciężarowych nie jest wymagane),

  • Obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych,

  • Utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego urządzenia,

  • Współpraca z zespołem mechaników .

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie min. 1 rok (mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny),

  • Chęć nauki i rozwijania się w obszarze mechaniki aut,

  • Ukończenie szkoły samochodowej o profilu mechaniki aut.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie między 9 000 brutto a 11 000 brutto

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną i karty multisport,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Godziny pracy: I zmiana 7-15, II zmiana 9-17 , w sobotę pracującą: 7-14

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 919841043