2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wadowice
Maciej
Dodane 31 maja 2024

Mechanik maszyn wtryskowych

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Firma METCHEM Sp. z o.o. w Wadowicach, zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych dla rynku motoryzacyjnego, poszukuje Pracownika na stanowisko Mechanik.

Wymagania:

·     Wykształcenie min zawodowe lub średnie techniczne,

·     Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·     Praktyczna wiedza z zakresu obsługi technicznej maszyn,

·     Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

·     Umiejętność pracy w zespole,

·     Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia,

·     Zaangażowanie i chęć rozwoju.

Zakres obowiązków:

·       Konserwacje, przeglądy  oraz naprawy form wtryskowych , wtryskarek, robotów, oraz innych urządzeń wchodzących w skład infrastruktury technicznej firmy,

·       Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne.

Mile widziane:

•     Znajomość obsługi, budowy i zasady działania wtryskarek i form wtryskowych,

•   Uprawnienia elektryczne do 1 kV,

•   Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zero,

•   Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

•   Umiejętność czytania i analizy schematów i dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

•   Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, obecnej na rynku od 40 lat,

•   Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,

•   Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

•   Dostęp do nowoczesnych technologii, maszyn, narzędzi i części,

•   Pozytywną atmosferę,

•   Pracę w wymiarze 8 h dziennie w systemie 2 zmianowym,

•   System nagrodowy,

•   Fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne).

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji prosimy przesyłać poprzez OLX, na adres e-mail metchem(at)metchem.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Małopolskie, Wadowice
ID: 918928798