2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kraków
  7. Utrzymanie ruchu - Bieżanów-Prokocim
Sabaj System
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik Maszyn – Utrzymanie Ruchu

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sabaj System Sp. z o.o.

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej , teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma Sabajgroup poszukuje kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy : Kraków

Opis stanowiska :

• Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn, urządzeń, narzędzi oraz instalacji

• Prace związane z naprawami, okresowymi przeglądami oraz serwisem maszyn, urządzeń, narzędzi w części produkcyjnej obiektu

• Diagnozowanie usterek i bieżące ich naprawy

• Kontrola eksploatacji maszyn, urządzeń, narzędzi oraz instalacji

• Obsługiwanie i konserwowanie wyposażenia technicznego stanowiska pracy

• Kontakt z serwisem maszyn i urządzeń

• Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oczekiwania :

• Doświadczenie w wykonywaniu wyżej wymienionych obowiązków , umiejętność naprawy maszyn

• Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej

• Obsługa narzędzi i elektronarzędzi

• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

• Mile widziana znajomość J. Angielskiego

Oferujemy :

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

• Niezbędne narzędzia pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 909153849