2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 22 kwietnia 2024

Mechanik maszyn / UR/ z doświadczeniem, bądź do przyuczenia /produkcja

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma produkcyjna w Nowym Dworze Mazowieckim zatrudni Mechanika maszyn z doświadczeniem, bądź do przyuczenia.

Zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,

  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,

  • instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,

  • udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych.

Oczekujemy:

  • Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, ale jesteś chętny do nauki - wszystkiego Cię nauczymy,

  • chęci do pracy,

  • chęci podjęcia dłuższej współpracy.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku - w weekendy dyżury telefoniczne wg grafiku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów,

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • możliwość rozwoju,

  • dojazd dla pracowników z miejscowości: Płońsk, Świercze, Zakroczym, Dzierzążnia, Pomiechówek, Nasielsk (oraz miejscowości na trasie).

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 902848657