2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Wołomin
Dodane 14 maja 2024

Mechanik maszyn, umowa o pracę, praca stała

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

GOŁĘBIEWSKI HOLDING sp. z o.o.

Oddział TAGO w Ciemnem

poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska:

MECHANIK MASZYN / AUTOMATYK /ELEKTRYK/ ELEKTROMECHANIK / CHŁODNIARZ / HYDRAULIK

ILOŚĆ WOLNYCH ETATÓW: 6

Miejsce pracy: Ciemne ul. Wołomińska 125, 05-250 Radzymin

OFERTA ZATRUDNIENIA BEZPOŚREDNIEGO I PRACY STAŁEJ!

Opis stanowiska :

  • praca w przedsiębiorstwie produkcji ciastek polegająca na czynnym udziale w zapewnienia ciągłości utrzymania ruchu maszyn / urządzeń / instalacji technicznych poprzez wykonywanie konserwacji, przeglądów, remontów, usuwaniu awarii

  • podejmowanie działań zapobiegawczych w celu wyeliminowanie przyczyn niesprawności maszyn / urządzeń / instalacji technicznych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • paczki świąteczne

  • rabaty na produkty i usługi firmowe

  • Program emerytalny

  • premie za polecenie pracowników

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Wymagania

  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie i dyspozycyjność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Wynagrodzenie: stawka godzinowa + premia miesięczna

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje CV lub zadzwoń!

Złożenie CV oznacza wyrażenie zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 804825661