2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Konopnica
Dodane 23 maja 2024

Mechanik maszyn rolniczych i urządzeń produkcji

Wynagrodzenie

7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konopnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Gabiko zatrudni osobę na stanowisko mechanika

Obowiązki

Bieżące naprawy usterek maszyn

Wymiana olejów i części eksploatacyjnych

Kontrolna nad zużycia podzespołów urządzeń

Dbanie o powierzony sprzęt

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i chęci do pracy

Lokalizacja

Konopnica,

Łódzkie

Łódzkie, Konopnica
ID: 898273569