2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Częstochowa
  7. Utrzymanie ruchu - Kawodrza
Kinga Grzyb
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik maszyn produkcyjnych w dziale UR -> bezpośrednie zatrudnienie

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Częstochowie (dzielnica Gnaszyn), poszukujemy Specjalisty na stanowisko Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu.

Jeśli posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, a do tego potrafisz obsługiwać elektronarzędzia i spawać - aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności
  • 10% premii co miesiąc
  • pracę w systemie 4 brygad
  • szybki proces rekrutacji
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • możliwość obejrzenia zakładu podczas procesu rekrutacji

zadania

  • wykonywanie napraw i remontów maszyn produkcyjnych
  • zapewnienie bezpiecznego, bezawaryjnego ruchu urządzeń i instalacji
  • przeprowadzanie przeglądów i robót konserwacyjnych

oczekujemy

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenia co najmniej zawodowego
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • umiejętności spawania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 912456393