2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tarnowskie Góry
Dodane 19 kwietnia 2024

Mechanik maszyn, pracownik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko:

Mechanik maszyn, pracownik utrzymania ruchu.

OPIS

Prężnie rozwijająca się firma znajdująca się w Tarnowskich Górach poszukuje mechanika maszyn, pracownik utrzymania ruchu.

Jeżeli masz zmysł techniczny, lubisz naprawiać maszyny i chcesz rozwijać twoją wiedzę sprawdź nasze ogłoszenie i wyślij CV.

Niezbędne wymagania / umiejętności:

- toczenie,

- spawanie,

- frezowanie,

- wiercenie,

- obsługa małej prasy,

- wymiana łożysk w silnikach elektrycznych, przekładniach, elementach maszyn,

- zlecanie wykonania bardziej złożonych prac do firm zewnętrznych i związana z tym  umiejętność sporządzenia podstawowych rysunków technicznych,

- doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej LUB chęć zaangażowanie i zacięcie w mechanice maszyn,

- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

- samodzielność,

- zmysł techniczny.

Dodatkowe atuty to znajomość praktyczna:

- elektryki,

- elektroniki,

- programowania plc

- dyspozycyjność,

- odpowiedzialność pracy pod względem BHP i P.POŻ,

- zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Zakres obowiązków:

- wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii na liniach produkcyjnych,

- bieżącą konserwację maszyn i urządzeń produkcyjnych,

- utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

- zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych,

- aktywny udział przy wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji w zakresie wykonywanych prac,

- dostosowywanie maszyn do minimalnych wymagań.

Praca w systemie 2 zmianowym – 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku.  Podczas awarii praca w weekendy.

Oferujemy :

dodatkowe premie uzależnione od zaangażowania,

Praca od poniedziałku do piątku w trybie dwuzmianowym (6:00-14:00 / 14:00 – 22:00)

Premie uzależnione od zaangażowania i wiedzy.

WYNAGRODZENIE

5 000 zł  -15 000/ mies.

LOKALIZACJA

Praca na miejscu - Tarnowskie Góry

WYMIAR PRACY

Pełny etat

TYP UMOWY

Umowa zlecenie B2B

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 905650081