2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mszana Dolna
Dodane Dzisiaj o 13:24

Mechanik Maszyn/Pracownik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mszana Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ANDREW S.C to lider w produkcji drewnianych bębnów kablowych oraz szpul sklejkowych. Naszym celem jest najwyższy poziom świadczonych usług oraz jakość produktów, który wyprzedza rynek  międzynarodowy oraz tworzy nowy standard w branży opakowań drewnianych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK MASZYN/PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii

  • Nadzór nad okresowymi przeglądami, konserwacją oraz modernizacją maszyn i urządzeń

  • Utrzymanie sprawności maszyn

  • Bieżące naprawy oraz konserwacja wózków widłowych (boczne, czołowe, specjalistyczne) i pozostałego sprzętu magazynowego

  • Weryfikacja stanu technicznego pojazdów, bieżąca analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość elektrotechniki i mechaniki

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w życzliwej i twórczej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz międzynarodowym

  • Pracę w zgranym zespole

  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny: 667 750 004

Lokalizacja

Mszana Dolna,

Małopolskie

Małopolskie, Mszana Dolna
ID: 917371902