2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Zblewo
Dodane 24 maja 2024

Mechanik Maszyn i Urządzeń w przemyśle spożywczym

Lokalizacja

Zblewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

PIEKARNIA CUKIERNIA KROPEK zatrudni osobę na stanowisko Mechanik Maszyn i Urządzeń w przemyśle spożywczym w siedzibie KROPEK SP. Z O.O. SK w Zblewie.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie planowych przeglądów profilaktycznych i remontów maszyn produkcyjnych,

  • naprawianie i regulowanie maszyn w trakcie produkcji,

  • montaż nowych urządzeń, instalacji elektrycznych i mechanicznych,

  • tworzenie rozwiązań usprawniających procesy, funkcjonowanie maszyn i urządzeń,

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe,

  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w charakterze Mechanika Urządzeń,

  • Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych,

  • Znajomość działań naprawczych z zakresu mechaniki i pneumatyki,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika oraz uprawnienia SEP,

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;

  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie;

  • Dofinansowanie ubezpieczenia na życie;

Prosimy osoby zainteresowane o wysyłanie Cv bezpośrednio na Olx lub adres mailowy.

Lokalizacja

Zblewo,

Pomorskie

Pomorskie, Zblewo
ID: 920624463