2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Polkowice
Dodane 15 maja 2024

Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Corrugated Board sp. z o.o. z siedzibą w Polkowicach zatrudni:

Mechanika maszyn i urządzeń produkcyjnych

Obowiązki:

- diagnostyka oraz usuwanie usterek i awarii mechanicznych

- prowadzenie przeglądów okresowych maszyn

- dbałość o park maszynowy

Wymagania:

- wykształcenie średnie, techniczne lub kierunki pokrewne

- mile widziane doświadczenie

- umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

- umiejętność pracy w zespole

- gotowość pracy w systemie zmianowym i w weekendy

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji (płaca od 4500 zł netto)

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 690770966