2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Witoszyn
Dodane 16 kwietnia 2024

Mechanik maszyn i urządzeń, monter, ślusarz, pracownik techniczny.

Lokalizacja

Witoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Poszukuję osoby z doświadczeniem do pracy od zaraz na stanowisko:

Miejsce pracy: BLUEPROJECT, Witoszyn 65, 24-120 Kazimierz Dolny.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym, warsztatowych,

  • naprawy maszyn i urządzeń lub ich wymiana, prace naprawcze i konserwacyjne,

  • montaż i uruchamianie nowych maszyn, urządzeń, podzespołów,

  • monitorowanie pracy maszyn, urządzeń i podzespołów, w tym po naprawie,

  • proponowanie rozwiązań usprawniających działanie maszyn,

  • badanie i diagnozowanie przyczyn awarii, zwiększonego zużycia sprzętu, przestoju,

  • kontrola jakości pracy podczas prac naprawczych,

  • przestrzeganie przepisów BHP,

  • prace porządkowe na swoim stanowisku pracy, warsztacie.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe techniczne / mechaniczne: zasadnicze zawodowe, techniczne lub wyższe,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku jest warunkiem niezbędnym,

  • umiejętność diagnozowania problemu i usuwanie awarii,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych,

  • znajomość zagadnień związanych z mechaniką, ślusarstwem, pneumatyką, hydrauliką,

  • obsługa elektronarzędzi ręcznych, stacjonarnych, narzędzi skrawających, podstaw spawania,

  • umiejętności organizacji pracy oraz działania w zespole,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego.

 OFERUJEMY:

  • umowę o pracę (pełen etat) lub umowę zlecenie w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku z zachowaniem dobrych i stabilnych warunków zatrudnienia adekwatnych do umiejętności i kwalifikacji,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie pracowników, przełożonych,

  • premie, bonusy uznaniowe.

Lokalizacja

Witoszyn,

Lubelskie

Lubelskie, Witoszyn
ID: 904304850