2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podkarpackie
  6. Utrzymanie ruchu - Rudnik nad Sanem
FAKRO
Dodane 10 czerwca 2024

Mechanik Maszyn i Urządzeń | FAKRO | Rudnik nad Sanem | 2 zmiany |

Lokalizacja

Rudnik nad Sanem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Miejsce pracy: Rudnik nad Sanem, ul. Przemysłowa 12

Zadania:

Naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz wykonywanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • znajomość podstaw rysunku technicznego

  • gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy, rzetelność

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika w dziale utrzymania ruchu oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego i uprawnienia elektryczne do 1 kW

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w systemie zmianowym

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • kursy językowe

  • dofinansowanie kart sportowych

  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU

  • dofinansowanie opieki medycznej

  • parking pracowniczy

  • bonusy świąteczne

  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rudnik nad Sanem,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rudnik nad Sanem
ID: 919559451