2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zbiersk-Cukrownia
Dodane 29 maja 2024

Mechanik maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Zbiersk-Cukrownia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa AWW Sp. z o. o., zatrudni pracownika na stanowisko: Mechanik maszyn i urządzeń

Miejsce pracy:  Zbiersk Cukrownia

 Obowiązki:

  • Przygotowanie techniczne maszyn i urządzeń linii produkcyjnej
  • Wymiana uszkodzonych części, pomp, łożysk
  • Bieżące usuwanie awarii

Wymagania :

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność diagnozowania usterek i czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju umiejętności
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w przemyśle spożywczym
  • przyjazne środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli :

 ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupę AWW Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Niedźwiadach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182,1662) ‘’

Lokalizacja

Zbiersk-Cukrownia,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zbiersk-Cukrownia
ID: 680333874