2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ruda Śląska
Dodane 22 kwietnia 2024

Mechanik maszyn drogowych i budowlanych

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma BELLATOR Maszyny Budowlane Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie maszyn drogowych i budowlanych, przeprowadzamy serwis i remonty, dostarczamy części zamienne.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Polska, Ruda Śląska

Opis stanowiska:

- konserwacja i naprawa maszyn drogowych i budowlanych

Wymagania:

- wykształcenie techniczne w kierunku mechaniki, elektromechaniki samochodowej lub maszyn i urządzeń mile widziane

- uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

- dbałość o powierzone mienie i narzędzia

- dyspozycyjność w przypadku wyjazdów

- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie

- stabilne warunki zatrudnienia

- pracę na pełen etat

- wynagrodzenie stałe i premia w zależności od osiągniętych wyników

Zapraszamy również absolwentów szkół samochodowych i podobnych oraz pasjonatów maszyn i urządzeń.

Jeśli interesuję Cię mechanika, elektromechanika, hydraulika na pewno się nie zawiedziesz i nabierzesz nowego lub dodatkowego doświadczenia. Praca z różnorodnym sprzętem, głównie w sektorze drogowym.

Zainteresowanych zapraszamy do złożenia aplikacji CV lub kontaktu telefonicznego.

W przypadku składania ofert w formie elektronicznej lub bezpośredniej prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 849099312