2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bydgoszcz
Joanna Stanek
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik Maszyn Budowlanych i Urządzeń

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferta pracy jest skierowana do kandydatów nastawionych na długofalową współpracę. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe utrzymanie wynajmowanych maszyn budowlanych i urządzeń.

Zakres obowiązków:

  • Całościowe utrzymanie wynajmowanych maszyn budowlanych i urządzeń,

  • Bieżące naprawy, diagnostyka, konserwacja oraz usuwanie usterek maszyn budowlanych i urządzeń,

  • Wykonywanie okresowych przeglądów,

  • Prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • Przygotowywanie zamówień na części zamienne,

  • Współpraca z innymi oddziałami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych i/lub urządzeń technicznych,

  • Dokładność i samodzielność,

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę,

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia oraz wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • Opiekę medyczną w Lux Med,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • Letnie i zimowe bonusy pieniężne

  • Dostęp do platformy szkoleniowej GoodHabitz,

  • Dodatkowe dni urlopu dla pracowników z dłuższym stażem pracy,

  • Zniżka pracownicza na wynajem maszyn i urządzeń z katalogu firmy,

  • Program „Pracownik Poleca Pracownika”, tj. dodatkowy bonus w wysokości 2120 zł dla pracownika, który poleci nam nowego pracownika,

  • Atmosferę opartą na współpracy-wszyscy mówimy sobie po imieniu,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu. Jesteśmy dumni z tego, że większość stanowisk kierowniczych obejmują pracownicy, którzy otrzymali wewnętrzny awans.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910520823