2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Fasty
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Fasty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Probet Firma Drogowa zatrudni do pracy mechanika maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych

Zakres obowiązków :

·         diagnozowanie usterek oraz naprawa samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych

·         przeprowadzanie przeglądów technicznych

·         obsługa narzędzi, sprzętu i urządzeń niezbędnych do wykonywania napraw

·         współpraca z innymi członkami zespołu

·         uzupełniania dokumentacji napraw

·         dbanie o porządek i ład stanowiska pracy

Wymagania:

·         doświadczenie w naprawie sprzętu budowlanego i samochodów ciężarowych

·         prawo jazdy

·         chęć i zaangażowanie do pracy

Wynagrodzenie zależne od umiejętności

Umowa o pracę. Praca na pełen etat.

Osoby zainteresowane proszę o przysyłanie CV przez aplikację OLX.

Lokalizacja

Fasty,

Podlaskie

Podlaskie, Fasty
ID: 877959578