2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Chrzanów
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik maszyn budowlanych

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W celu wzmocnienia naszego zespołu w warsztacie w naszym Oddziale w Chrzanowie (woj. małopolskie) poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: Chrzanów.

Zakres obowiązków:

• Serwisowanie, wykonywanie przeglądów i napraw maszyn

budowlanych na budowach oraz w warsztacie firmowym.

Oczekujemy:

• Wykształcenia technicznego.

• Doświadczenia w pracy w serwisie branży budowlanej lub pokrewnej.

• Dobrej znajomości układów technicznych i hydraulicznych, budowy maszyn.

• Umiejętności czytania schematów technicznych.

• Samodzielności, zaangażowania i dyspozycyjności.

• Mile widziane doświadczenie w serwisie maszyn marek Liebherr, CAT, Bomag, Vögele, Hamm, Komatsu, Kobelco.

• Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

• Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego.

• Prywatną opiekę medyczną.

• Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aplikacji Cv za pomocą przycisku ,,Aplikuj"

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 912885363