2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Toruń
Rafał Pachowicz
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik maszyn budowlanych

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wacker Neuson poszukuje osób na stanowisko Mechanik do oddziału wToruniu

O pracodawcy:

Wacker Neuson to znany i ceniony producent maszyn budowlanych. Nasz globalny sukces jest dziełem Zespołu składającego się z profesjonalistów. Dzięki silnej marce i pozycji rynkowego lidera zapewniamy stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju zawodowego i nowoczesne narzędzia pracy. W Wacker Neuson jesteśmy dumni ze stworzenia przyjaznego środowiska pracy i koleżeńskiej atmosfery, opartej na wzajemnym szacunku. Aplikuj i przekonaj się!

Idealny kandydat posiada:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Wykształcenie techniczne

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość obsługi komputera wraz pakietem MS Office

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę, pełny etat

  • Poza dobrym wynagrodzeniem zasadniczym - również premie i prowizje

  • Indywidualny program szkoleń i rozwoju

  • Komfortowe warunki pracy (zadbane pomieszczenia, usługi pralnicze, profesjonalne wyposażenie warsztatu)

  • Karta medyczna Lux-Med, karta Multisport i „wczasy pod gruszą”

  • Możliwości rozwoju oraz szkolenia (nie tylko zawodowe)

Twoje codzienne zadania:

  • Naprawa maszyn w zakresie układów hydraulicznych, elektrycznych, mechanicznych i silników

  • Diagnostyka komputerowa maszyn

  • Wykonywanie przeglądów okresowych

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 910837088