2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łąkta Górna
Łukasz
Dodane 12 czerwca 2024

Mechanik maszyn budowlanych

Wynagrodzenie

26 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łąkta Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BANAT Sp. z o.o. , lider w branży naprawy maszyn budowalnych, poszukuje osoby na stanowisko Mechanik maszyn budowlanych.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w nowoczesnym środowisku dołącz do naszego zespołu!

Czego od Ciebie wymagamy:

·        umiejętności obsługi i znajomość podstawowych narzędzi jak m.in.: szlifierka kątowa, klucze warsztatowe,

·        utrzymania porządku miejsca pracy,

·        zainteresowania mechaniką,

·        cierpliwości i dokładności,

·        mile widziane doświadczenie na stanowisku pokrewnym np. mechanik pojazdów samochodowych.

Twoje zadania na tym stanowisku:

·        demontaż i montaż z maszyn budowlanych podzespołów takich jak: pompy hydrauliczne, rozdzielacze hydrauliczne, silniki hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne, skrzynie biegów, mosty napędowe itp.

·        demontaż ww. podzespołów na stanowisku warsztatowym, mycie części, regeneracja, montaż części.

Oferowane warunki:

·        praca od poniedziałku do piątku w nowej siedzibie w miejscowości Łąkta Górna,

·        umowa o pracę,

·        profesjonalna odzież robocza Strauss,

·        komfortowe warunki socjalne,

·        stanowiska pracy wyposażone w dobrej jakości narzędzia,

·        przyjazna atmosfera,

·        spotkania integracyjne.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Łąkta Górna,

Małopolskie

Małopolskie, Łąkta Górna
ID: 865595663