2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Mława
Madej Wróbel
Dodane 17 czerwca 2024

Mechanik Madej Wróbel Mława

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Madej Wróbel Sp. z o.o

Stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości wyrobów mięsno wędliniarskich poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych.

Dołącz do zespołu!!! Rozwijaj swój potencjał!!!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Miejsce zatrudnienia:

Uniszki- Cegielnia 16A

06-500 Mława

Dołącz do nas jeżeli:

  • poszukujesz pracy gwarantującej stabilność w zatrudnieniu,
  • lubisz pracę z ludźmi,
  • jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną,

Zakres obowiązków

- realizacja czynności naprawczych w zakresie:

  • infrastruktury zakładowej
  • maszyn produkcyjnych
  • instalacji technicznych, wodnych, spr. powietrza, azotu
  • pomoc w realizacji operacji serwisów zewnętrznych

- realizacja zadań zleconych w zakresie działań DUR

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Wskazane doświadczenie pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • znajomość mechaniki, hydrauliki, prostych prac budowlanych i konserwatorskich
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca w systemie 3 zmianowym od pon do pt, po okresie próbnym dodatkowo płatne dyżury/nadgodziny. Możliwa praca w weekend (w przypadku dyżuru)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premie uznaniowe,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa),
  • Darmowa stołówka pracownicza.

Zainteresowany/Zainteresowana? APLIKUJ!!!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Mława
ID: 921211393