2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pukinin
Dodane 06 maja 2024

Mechanik / Konserwator Maszyn i Urządzeń

Lokalizacja

Pukinin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma, działająca w branży gospodarki odpadami, poszukuje zaufanych i zaangażowanych osób na stanowisko:

MECHANIK / KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Miejsce pracy: ZGO Pukinin, Pukinin 140, 96-200 Rawa Mazowiecka

Zakład posiada możliwość przyuczenia do wykonywania zawodu konserwatora maszyn i urządzeń.

Opis stanowiska:

  • Dokonywanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń mechanicznych,

  • Remonty maszyn i urządzeń -  wykonywanie podstawowych czynności naprawczych,

  • Utrzymywanie w ruchu mechanicznej części instalacji przetwarzania odpadów,

  • Raportowanie awarii oraz usterek obsługiwanych maszyn, wykonanych napraw            i przeglądów maszyn.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Istnieje również możliwość przyuczenia do wykonywanego zawodu.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę na cały etat;

·         Stabilne zatrudnienie;

·         Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

·         Szeroki pakiet socjalny.

Aplikacje (CV, list motywacyjny) należy przesłać na adres:

ZGO Aquarium Sp. z o.o. ul. Katowicka 20, 96-200 Rawa Mazowiecka                                     lub na adres e-mail: biuro(małpa)zgoaquarium.pl

z dopiskiem w tytule: Numer referencyjny: 02/04/2024

 TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI DO 18.05.2024r.

Lokalizacja

Pukinin,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Pukinin
ID: 914134764