2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Letnica
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik – Konserwator

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SPIE Elbud Gdańsk S.A. należy do jednej z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej. Spółka ma główną siedzibę w Gdańsku i biuro w Krakowie (SPIE Elbud Oddział Kraków).

Należymy do międzynarodowego koncernu SPIE S.A. - niezależnego europejskiego lidera usług multi-technicznych w obszarze energetyki i komunikacji.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie napraw i przeglądy terminowe  środków transportowo-sprzętowych oraz narzędzi

  • prowadzenie ewidencji materiałów eksploatacyjnych użytych do napraw i utrzymania pojazdów firmowych

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wykształcenie min.  zasadnicze zawodowe o specjalności mechanik

  • znajomość samochodów ciężarowych w celu ich naprawy, takich jak Star 266, Kraz, Tatra itp.

  • umiejętność napraw samochodów osobowych w podstawowym zakresie

  • prawo jazdy kat. B

 Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia do obsługi i konserwacji wózków widłowych

  • mile widziany konserwator HDS lub innych urządzeń.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej i renomowanej firmie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)

  • szeroki zakres świadczeń w ramach pakietu socjalnego

  • prywatną opiekę medyczną

  • prężnie działający klub sportowy SPIE Sport Team

  • program rekomendacji pracowniczych

  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji

 Informacje na temat przetwarzania danych osobowych Kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 – dalej jako „RODO”, informujemy, iż:

1.Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z prowadzona rekrutacją jest SPIE Elbud Gdańsk S.A.,80-557 Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 87

2.Kontakt do Inspektora Ochrony Danych iod(at)sagpolska.pl

3.Dane osobowe, które są wymagane przez Kodeks Pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, natomiast pozostałe dane, będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie

4.Mają Państwo prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Więcej o przetwarzaniu Państwa danych: spie-elbud.pl/rodo/kandydaci

Oświadczenie zgody:

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SPIE Elbud Gdańsk S.A. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Mam świadomość, że moja zgoda może być wycofana w każdym czasie”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Letnica
ID: 911861549