2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Grudziądz
Dodane 29 maja 2024

Mechanik - konserwator

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

         Hanseatic Produkcja to wiodąca firma przetwórstwa rybnego w Polsce, specjalizująca się w produkcji marek własnych dla niemieckich sieci handlowych oraz eksportująca swoje produkty do kilku krajów, w tym Francji, Danii i Włoch. Od 2020 roku należymy do niemieckiej grupy kapitałowej Hanseatic Delifood.

Dzięki zaangażowaniu wyspecjalizowanych pracowników i naszej skrupulatnej kontroli jakości, jesteśmy uznawani za wiarygodnego dostawcę, co pozwala nam rozwijać się na nowych rynkach i zdobywać zaufanie klientów.

Obecnie poszukujemy pracowników do fabryki w Grudziądzu, na stanowisko pracy:

                                             Mechanik - Konserwator

Oferujemy:

·       Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjne   Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę (brak sezonowości)

·       Możliwość rozwoju zawodowego

·       Ubezpieczenie na życie

·       Dofinansowanie do kart FitSport i FitProfit

·       Możliwość zakupów pracowniczych

·       Premie świąteczne oraz stażową

Oczekujemy:

·        Doświadczenia w obsłudze maszyn na linii produkcyjnej.

·        Znajomości budowy maszyn i umiejętności wykonywania bieżących napraw.

·        Dyspozycyjności do praca zmianowej.

·        Dobrej organizacji pracy.

·        Samodzielności w działaniu.

·        Odpowiedzialności za powierzone zadania, zaangażowania i zdyscyplinowania.

Zakres obowiązków:

·             Obsługa linii produkcyjnej,

·             Planowanie oraz realizacja działań związanych z bieżącym utrzymaniem ruchu,

·             Przeprowadzanie bieżących napraw i przeglądów wyposażenia zakładu, związanych z infrastrukturą.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Wysyłając CV lub inne dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją. Administratorem danych osobowych jest Hanseatic Produkcja Sp. z o.o.,

ul. Droga Graniczna 21, 86-300 Grudziądz.

Proszę o dopisanie klauzuli:

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 619531412