2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kobierzyce
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik- II zmiany, atrakcyjna oferta

Lokalizacja

Kobierzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko; Mechanik

Miejsce: Nowa Wieś Wrocławska

Obowiązki

  • naprawa pojazdów ciężarowych,

  • diagnostyka pojazdów ciężarowych,

  • wykonywanie przeglądów.

Wymagania stanowiskowe:

  • doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, ciągników, naczep,

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane: C+E),

  • mile widziane doświadczenie w zakresie napraw i diagnostyki układów pneumatycznych; KNORR,WABCO, HALDEX,

  • mile widziane umiejętności obsługi i diagnostyki agregatów chłodniczych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,

  • praca w systemie II zmianowym,

  • świadczenia ZFŚS,

  • dostęp do pakietów sportowych,

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Kobierzyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kobierzyce
ID: 882610084