2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Sarnówka
Dodane 11 kwietnia 2024

Mechanik i konserwator maszyn

Lokalizacja

Sarnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Masarnia MATRO Bracia Pietruszka z siedzibą w Rawiczu przy ul. Ceglanej 2 zatrudni osobę na stanowisko:

MECHANIK I KONSERWATOR MASZYN

Wymagania:

*praca w godzinach porannych,

*aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

*doświadczenie w pracy mechanika.

Obowiązki:

*naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń związanych z przemysłem mięsnym.

Oferujemy:

*ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

*stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

*pracę w rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00 pod numerem telefonu 69*******25.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MATRO Masarnia T.R.M.A. Pietruszka s.j. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Ceglanej 2 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. Administratorem Danych Osobowych jest MATRO Masarnia T.R.M.A. Pietruszka s.j. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Ceglanej 2. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MATRO Masarnia T.R.M.A. Pietruszka s.j. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Ceglanej 2 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska przez okres 6 miesięcy od daty zakończenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Sarnówka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sarnówka
ID: 903086239