2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódź
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Polesie
Dodane 01 maja 2024

Mechanik.Elektryk samochodowy Karty MultiSport praca 5 dni w tyg

Wynagrodzenie

5 000 - 8 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witamy Serdecznie!

Do jednego z naszych oddziałów na ul. Srebrzyńskiej poszukujemy

Mechanika/Elektromechanika samochodowego z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem.

Opis stanowiska:

-przeprowadzanie napraw i przeglądów pojazdów

-diagnostyka stanu technicznego pojazdów

-serwis klimatyzacji

-wymiana opon i kół

-przeprowadzanie jazd próbnych

Wymagania:

-Dbanie o swoje stanowisko pracy - czystość, porządek

-Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności

-Przestrzeganie zasad BHP

-Przestrzeganie zasad pracy ustalonych w zakładzie

-Kilkuletnie doświadczenie w zakresie mechaniki pojazdowej

Co oferujemy:

-karty multisport,

-dofinansowanie do obiadów.

-atrakcyjną, pełną wyzwań pracę

-możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia dla zainteresowanych)

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.

CV prosimy o wysyłanie w zgłoszeniu kontaktowym.

Telefon 79*****78

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 473926900