2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Katowice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Rekrutacja
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik, elektryk samochodów ciężarowych (KEMPKA)

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukasz pracy na stanowisku mechanika pojazdów ciężarowych? Dobrze trafiłeś!

Oferujemy:

  • Ciekawą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dodatki stażowe

  • Elastyczne systemy pracy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie

  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: zniżki na wszystkie nasze usługi, np.: przegląd rejestracyjny pojazdu, wymiana ogumienia, ubezpieczenie pojazdu prywatnego, paliwo

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika pojazdów

  • Prawo jazdy kat. C+E będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie uprawnień technika tachografów będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność skutecznego planowania i organizowania swojej pracy

  • Dyspozycyjność, komunikatywność, odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw i przeglądów pojazdów ciężarowych i naczep

  • Diagnostyka pojazdów i naczep

  • Profesjonalna obsługa klientów

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Dbałość o powierzony sprzęt

  • Pomoc w codziennym funkcjonowaniu serwisu ogumienia pojazdów

Pomagamy obcokrajowcom:

  • Meldunek oraz nadanie numeru Pesel

  • Możliwość zakwaterowania

  • Konto bankowe

  • Zezwolenie na pracę

  • Ubezpieczenie A1 oraz EKUZ

  • Szkolenia i badania

  • Karta pobytu

Zapraszamy do współpracy!

Siedziba firmy znajduje się w Łaziskach Górnych.

KEMPKA Lider Park (www.liderpark.pl)

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 866733519