2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gózd
Dodane 10 kwietnia 2024

Mechanik Elektromechanik Wulkanizator Samochodów Osobowych

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gózd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Warsztat Samochodowy P.G-Auto poszukuje pracownika na stanowisko Mechanik, Elektromechanik, Wulkanizator.

Obowiązki:

  • Naprawy samochodów osobowych

  • Wymiana części zgodnie z wymogami producenta,

  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz konserwacji,

  • Diagnostyka i weryfikacja usterek technicznych w samochodach osobowych,

  • Prowadzenie dokumentacji napraw,

  • Obsługa specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń warsztatowych,

  • Praca zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac,

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Wy­kształ­ce­nie kie­run­ko­we w za­wo­dzie me­cha­nik sa­mo­cho­do­wy,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Pra­wo jaz­dy ka­te­go­rii B,

  • Go­to­wość do pod­no­sze­nia kwa­li­fi­ka­cji za­wo­do­wych po­przez udział w szko­le­niach i pra­cę wła­sną,

  • Umie­jęt­ność or­ga­ni­za­cji pra­cy wła­snej oraz pra­cy w ze­spo­le,

  • Od­po­wie­dzial­ność za wy­ko­ny­wa­ną pra­cę,

Oferujemy:

  • Za­trud­nie­nie w opar­ciu o umo­wę o pra­cę,

  • Szko­le­nia,

  • Mo­ty­wa­cyj­ny sys­tem wy­na­gro­dzeń,

  • Moż­li­wość roz­wo­ju za­wo­do­we­go,

  • Pra­cę w przy­ja­znej at­mos­fe­rze,

  • In­te­re­su­ją­cą pra­cę w roz­wi­ja­ją­cej się fir­mie o sta­bil­nej po­zy­cji na ryn­ku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kalinski Sp. z o.o. sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Gózd,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gózd
ID: 910827946